Przejdź do treści
Newsletter

internetowe transmisje na żywo audio-video 

Autoryzowani dystrybutorzy bramek MyFon.pl:

Action S.A. Sklep z autoryzowanymi dystrybutorami
Strona główna » Program Partnerski » FAQ Program partnerski

FAQ Program partnerski

1. Na czym polega współpraca z MyFon.pl?
Współpraca z MyFon.pl polega na na polecaniu przez Ciebie naszej firmy twoim znajomym. Dzięki temu Ty będziesz zarabiał na połączeniach, dodatkowo rozmowy z Twoimi znajomymi w MyFon.pl nic nie kosztują bo wewnątrz sieci rozmowy są za darmo.

2. Czy posiadając konto w MyFon.pl jestem automatycznie uczestnikiem programu partnerskiego?
Tak, jak najbardziej. Każda osoba zakładając sobie konto w MyFon.pl automatycznie staje się uczestnikiem programu partnerskiego MyFon.pl, wystarczy założyć nawet darmowe konto i możesz zacząć zarabiać razem z nami.

3. A jeśli jestem monterem i chciałbym sprzedać bramkę VoIP klientowi natomiast sklep w którym kupiłem bramkę zarejestrował ją w Programie partnerskim, to czy ja mam możliwość jej rejestracji?
Oczywiście, każda bramka sprzedawana przez montera lub inna osobę może być ponownie zarejestrowana w programie partnerskim. Na takim układzie zarobisz i ty i sklep.

4. Co musi zrobić mój znajomy, aby potwierdzić mnie jako polecającego MyFon.pl
Abyśmy dostali taką informację, znajomy musi podczas rejestracji w MyFon.pl wpisać Twój unikalny alias, który zakładasz sobie w panelu MyFon.pl.

5. Jak MyFon.pl rozpoznaje osoby, które zarejestrowały się dzięki mojej stronie?
Osoba, która weszła na stronę MyFon.pl i zarejestrowała się w tym czasie dzięki kliknięciu w odsyłacz na Twojej stronie jest automatycznie oznaczana i rozpoznawana przez system, że to dzięki Twojej stronie MyFon.pl zyskał nowego klienta.

6. Co zyskam dzięki udziale w programie partnerskim MyFon.pl?
Jeśli dzięki Tobie MyFon.pl zyska klienta, który będzie doładowywał konto i rozmawiał przez MyFon.pl to Ty będziesz co tydzień dostawał prowizję z kwoty wykorzystanej przez użytkownika MyFon.pl

7. Co jeśli nie posiadam sklepu jak i strony internetowej, a też chciałbym mieć profit z programu partnerskiego?
Jedynym sposobem jaki Ci pozostaje to polecanie znajomym MyFon.pl i podawanie im swojego numeru identyfikatora, którego będą mogli wpisać podczas rejestracji w MyFon.pl
 
My Fon - Strona główna
Pozycjonowanie Setia.pl