Przejdź do treści
Newsletter

internetowe transmisje na żywo audio-video 

Autoryzowani dystrybutorzy bramek MyFon.pl:

Action S.A. Sklep z autoryzowanymi dystrybutorami
Strona główna » Informacje


Szanowni Abonenci,

        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 20 września 2011 roku, ulega zmianie Cennik Połączęń Międzynarodowych. Zobacz szczegółowy cennik połączeń międzynarodowych
                                           Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Szanowni Abonenci,

    Z dniem 14 lipca 2011r. połączenia międzynarodowe zostały ponownie uruchomione. Nastąpiło to chwilowych problemach co skutkowało zamianą operatora realizującego ruch międzynarodowy. W związku z tym zmienił się cennik połączeń międzynarodowych. Jeszcze raz przepraszamy za utrudnienia. Wszyscy klient mają odblokowane wszystkie kierunki zgodne z cennikiem w tej chwili dostępnym z poziomu panelu klienta w zakładce "Symulator" np. wpisujemy 0049. Pojawi się aktualna cena dla kierunku Niemcy. W niedługim czasie cennik będzie również udostępniony, tak jak dotychczas na stronie internetowej. 

Z poważaniem Zespół MyFon.plSzanowni Abonenci,

        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 25 października 2010 roku, ulega zmianie cennik Połączeń Międzynarodowych. Zobacz szczegółowy cennik połączeń międzynarodowych. W przypadku innych krajów połączenia mogą być odblokowane na życzenie klienta. Prosimy w tym celu o e-mail na biuro@myfon.pl podając wszystkie kraje, które mamy odblokować wraz z loginem klienta MyFon lub numerem telefonu.
                                                                     Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Szanowni Abonenci,

        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 10 września 2010 roku, ulega zmianie cennik Połączeń Międzynarodowych. Dodatkowo uruchomiliśmy dwa dodatkowe najbardziej popularne kraje, na które mogą dzwonić wszyscy nasi klienci:  SOUTH AFRICA, TURKEY. W przypadku innych krajów połączenia mogą być odblokowane na życzenie klienta. Prosimy w tym celu o e-mail na biuro@myfon.pl podając wszystkie kraje, które mamy odblokować wraz z loginem klienta MyFon lub numerem telefonu.
                                           Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Szanowni Abonenci,

        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 14 czerwca 2010 roku, ulega zmianie cennik Połączeń Międzynarodowych. Dodatkowo uruchomiliśmy cztery dodatkowe najbardziej popularne kraje, na które mogą dzwonić wszyscy nasi klienci:  BULGARIA, EGYPT, LITHUANIA, PORTUGAL. W przypadku innych krajów połączenia mogą być odblokowane na życzenie klienta. Prosimy w tym celu o e-mail na biuro@myfon.pl podając wszystkie kraje, które mamy odblokować wraz z loginem klienta MyFon lub numerem telefonu.
                                           Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Od dnia 19.04.2010


        Numer telefoniczny HelpDesk jest tymczasowo niedostępny. Za wszystkie niedogodności przepraszamy.
Prosimy o kontakt przez formularz kontaktowy lub na e-mail biuro@myfon.pl

Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Szanowni Abonenci,
        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 marca 2010 roku, ulega zmianie sposób realizacji Połączeń Międzynarodowych. W tym momencie można bez problemu dzwonić na kraje: AUSTRIA, BELGIUM, CANADA, CROATIA, CZECH REPUBLIC, DENMARK, FRANCE, GERMANY, GREECE, HUNGARY, ICELAND, IRELAND, ISRAEL ITALY, LUXEMBOURG, NETHERLANDS, RUSSIA, SLOVAKIA, SLOVENIA, SPAIN, SWEDEN, SWITZERLAND, UKRAINE, UNITED KINGDOM, UNITED STATES. W przypadku innych krajów połączenia mogą być odblokowane na życzenie klienta. Prosimy w tym celu o e-mail na biuro@myfon.pl podając wszystkie kraje, które mamy odblokować wraz z loginem klienta MyFon lub numerem telefonu.
                                           Z poważaniem Zespół MyFon.plSzanowni Abonenci,

          Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 lutego 2010 roku, wprowadziliśmy nowy system automatycznych rozliczeń.
W tytule przelewu bankowego konieczne jest umieszczenie tylko i wyłącznie numeru faktury proforma. Podanie innego tytułu przelewu będzie odrzucane przez nasz system. W przypadku korzystania z serwisu Przelewy24 nic się nie zmienia.  Instrukcja poprawnego doładowania znajduje się pod doładowanie telefonu.

W przypadku problemów z doładowaniem, proszę skorzystać z instrukcji reklamacja doładowania.
                                           Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Szanowni Abonenci,
        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 7 stycznia 2010 roku, ulega zmianie Cennik Połączęń Międzynarodowych. Zobacz szczegółowy cennik połączeń międzynarodowych
                                           Z poważaniem Zespół MyFon.pl

Szanowni Abonenci,
        Uprzejmie informujemy, iż uruchomiliśmy 18 nowych stref numeracyjnych. Więcej informacji na Strefy numeracyjne

Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Szanowni Abonenci,
        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 1 października 2009 roku, ulega zmianie Cennik Połączęń Międzynarodowych. Zobacz szczegółowy cennik połączeń międzynarodowy
                                           Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Szanowni Abonenci,

        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 30 września ulega zmianie sposób wybierania numerów krajowych.  Wiąże się to z Rozporządzeniem Ministra Infrastruktury w sprawie planu numeracji krajowej dla publicznych sieci telefonicznych o likwidacji prefiksu krajowego "0" przed wybieranym numerem. W konsekwencji umożliwiamy naszym abonentom wykonywanie połączeń bez cyfry "0" przed numerem docelowym.

Z poważaniem Zespół MyFon.plSzanowni Abonenci,
        Uprzejmie informujemy, iż od dnia 17 sierpnia 2009 roku nowa usługa Wirtualny Fax MyFon jest już dostępna. Usługa umożliwia odbieranie i wysyłanie faksów. Więcej informacji na stronie fax.myfon.pl
                                                                      Z poważaniem Zespół MyFon.pl


Od dnia 10.11.2008


        Usługa FAX2MAIL jest tymczasowo niedostępna. Za wszystkie niedogodności przepraszamy.

Z poważaniem Zespół MyFon.pl


 
My Fon - Strona główna
Pozycjonowanie Setia.pl